Nasze obrączki – koszty i grawer


GŁÓWNA, ŚLUB I WESELE / czwartek, Wrzesień 6th, 2018

Wybór obrączek

Z tymi naszymi obrączkami to sprawa była bardzo prosta. Bo ja od zawsze wiedziałam jak moje obrączki będą wyglądały. A mój mąż nie miał innej wizji więc wszystko poszło po mojej myśli. No i umówmy się, przed ślubem kobieta więcej ustala niż mężczyzna, ale o tym innym razem.
Wracając do obrączek, bo ja tak lubię zbaczać z tematu. Nasze obrączki są klasyczne. Takie najprostsze, eleganckie, zaokrąglone złote obrączki.
Marzyłam o takich obrączkach, bo moi rodzice właśnie takie mają. I moja siostra takie ma. I my mamy takie 😀
Nie spodziewałam się właściwie, że obrączka będzie miała dla mnie, aż takie znaczenie.
Na co dzień nie nosiłam biżuterii i mówiąc szczerze, kiedyś myślałam, że obrączki nosić nie będę, tak samo myślałam o pierścionku zaręczynowym. Teraz okazuję się, że na obrączkę spoglądam kilkanaście razy na dzień, nie czuję jej na palcu a kiedy ją zdejmuję (tak, zdejmuję obrączkę) natychmiast mi jej brakuje.

Grawer

Nie myśleliśmy nad grawerem wcześniej , ale przy zamawianiu zostaliśmy poinformowani o tym, że mamy gratis grawer. Przegadaliśmy sprawę i stanęło na cytacie z Harrego Pottera. Z jednej strony z powodu mojej ogromnej miłości do serii książek Pani Rowling o Harrym, a z drugiej ze względu na samo piękno tych słów. Myślę, że teraz ten cytat ma dla nas mniejsze znaczenie, ale wybierając go myśleliśmy nad tym co ten krótki dialog może znaczyć dla nas za kilkadziesiąt lat. Chciałabym spojrzeć na tą obrączkę w naszej starości i czytając pytanie z obrączki mojego męża, odpowiedzieć to co jest na mojej.

-After all this time?

-Always.

Lokalny jubiler i cena obrączek

Na targach ślubnych na które wybraliśmy się pół roku przed ślubem porównywaliśmy oferty różnych jubilerów. Też tych renomowanych firm, sieciówek. My jednak zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty jubilera, który ma od wielu lat własny salon w Lublinie. Tego jubilera poleciły Nam znajome mojej siostry, potem skorzystały z tej oferty moje siostry więc i one polecały 😀

Nasze obrączki kosztowały niecałe 1400zł, mają różną grubość bo moja ma 3mm a męża 5mm, moja jest w rozmiarze 13 a męża 27 🙂 W cenie mamy dożywotnią korekte rozmiaru w cenie i czyszczenie/polerowanie obrączek. Grawer też był gratis, tak jak pudełko na obrączki 🙂

Do następnego :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *